Mazda Özel Servis

Mazda üretici kılavuzuna göre, bir Mazda'nın servis aralığı, hangisinin önce geldiğine bağlı olarak 15.000 km veya yılda bir olarak ayarlanmıştır. Denizli Mazda özel servis hizmeti için aracınızı bize getirmeniz, sorunsuz çalışmasını ve amaçlandığı şekilde çalışmasını sağlayacaktır.

Denizli Mazda özel servis, üretici yönergelerine uygun olarak tam "A" veya "B" otomobil servisini gerçekleştirir. Yalnızca değiştirilmesi planlanan parçalar değiştirilir ve müşteriye yapılan işin yazılı onayı verilir. Aracınıza bakım veya onarım zamanı geldiğinde, daima Mazda özel servis departmanımıza geri dönmeniz önemlidir. Burada, Mazda'nızda çalışan kalifiye, fabrikada eğitim almış ve deneyimli bir teknisyene sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Bu, yalnızca Mazda Orijinal Parçalarını ve önerilen sıvıları kullanmamızla birlikte, aracınızın yıllarca sürüş keyfi sağlamasına yardımcı olacaktır.

Bazı Mazda  araçları, özellikle 2015 yılında üretilenler, dizeller, V12 motorlu olanlar ve AMG® tarafından üretilenler, benzersiz servis ihtiyaçlarına sahiptir. Böyle bir aracınız varsa Mazda özel servis danışmanınıza haber verdiğinizden ve bakımıyla ilgili talimatlarını uyguladığınızdan emin olun.

Whatsapp Destek

Mechanic Park Auto Service

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?