Mercedes Benz Özel Servis

Mercedes Benz üretici kılavuzuna göre, bir Mercedes-Benz'in servis aralığı, hangisinin önce geldiğine bağlı olarak 15.000 km veya yılda bir olarak ayarlanmıştır. Denizli Mercedes Benz özel servis hizmeti için aracınızı bize getirmeniz, sorunsuz çalışmasını ve amaçlandığı şekilde çalışmasını sağlayacaktır.

Denizli Mercedes-Benz özel servis, üretici yönergelerine uygun olarak tam "A" veya "B" otomobil servisini gerçekleştirir. Yalnızca değiştirilmesi planlanan parçalar değiştirilir ve müşteriye yapılan işin yazılı onayı verilir. Aracınıza bakım veya onarım zamanı geldiğinde, daima Mercedes Benz özel servis departmanımıza geri dönmeniz önemlidir. Burada, Mercedes-Benz'inizde çalışan kalifiye, fabrikada eğitim almış ve deneyimli bir teknisyene sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Bu, yalnızca Mercedes-Benz Orijinal Parçalarını ve önerilen sıvıları kullanmamızla birlikte, aracınızın yıllarca sürüş keyfi sağlamasına yardımcı olacaktır.

Bazı Mercedes-Benz araçları, özellikle 2015 yılında üretilenler, dizeller, V12 motorlu olanlar ve AMG® tarafından üretilenler, benzersiz servis ihtiyaçlarına sahiptir. Böyle bir aracınız varsa Mercedes Benz özel servis danışmanınıza haber verdiğinizden ve bakımıyla ilgili talimatlarını uyguladığınızdan emin olun.

Whatsapp Destek

Mechanic Park Auto Service

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?